O autorze
Z wykształcenia bibliotekoznawca. Wokalistka, frontmenka zespołu Miloopa, z którym wydała trzy płyty oraz zagrała ponad setkę koncertów przede wszystkim za granicą. W ubiegłym roku pojawił się jej solowy album R.e.s.p.e.c.t. ( Kayax ). Prywatnie dzieli życie między Polską a Francją, gdzie prowadzi z mężem winnicę. Mama dwuletniego Orso.

Ironicznie i groteskowo, czyli meandry życia muzyka w Polsce i Polaka na obczyźnie.

Jesteś zwycięzcą.

Zawsze zależało mi na tym aby umieć zaśpiewać wszystko. Ogarnąć wokalnie elektronikę, punk i musicale. Patrząc wstecz na moją przygodę ze śpiewaniem muszę przyznać, że zmierzyłam się z większością gatunków muzycznych i potwierdza to tylko moją tezę, że dobry wokalista to taki, który umie się odnaleźć ( prawie ) wszędzie.

Za nami 35 Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Dotarłam do finału. Dostałam nagrodę publiczności, za co bardzo Państwu dziękuję, a także nagrodę specjalną jury za walory wokalne, co również sprawiło mi ogromną frajdę.

Będę bardzo tęsknić za tym wydarzeniem, gdyż wiele się nauczyłam przez ostatni tydzień. Zestaw zajęć dla laureatek, był strzałem w dziesiątkę, ogromnie rozwijający. Lekcje wokalu, ruchu scenicznego i ciut aktorstwa były podstawą integracji uczestniczek i przyniosło nam wiele korzyści. Dodam też, że scena w Teatrze Muzycznym Capitol emanuje szczególną energią, podejrzewam, że to jakaś magia, ;) gdyż zawsze, gdy na niej stoję, czuję się wyjątkowo dobrze. Ze smutkiem nucę teraz "Don't cry for me Argentina..." ;)
Może jeszcze kiedyś będzie mi dane...


Do zobaczenia niebawem

Natalia
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...