O autorze
Z wykształcenia bibliotekoznawca. Wokalistka, frontmenka zespołu Miloopa, z którym wydała trzy płyty oraz zagrała ponad setkę koncertów przede wszystkim za granicą. W ubiegłym roku pojawił się jej solowy album R.e.s.p.e.c.t. ( Kayax ). Prywatnie dzieli życie między Polską a Francją, gdzie prowadzi z mężem winnicę. Mama dwuletniego Orso.

Ironicznie i groteskowo, czyli meandry życia muzyka w Polsce i Polaka na obczyźnie.

Szansonistka

" O matko, Lubrano w konkursie piosenki aktorskiej PPA ?" Takie komentarze na swój temat słyszę ostatnio pod swoim adresem. Jeszcze większe zdziwienie na twarzach niedowiarków wymalował wczorajszy werdykt jury konkursu, które zakwalifikowało mnie do finału.

Tekst linka


Mój udział w konkursie piosenki aktorskiej jest podyktowany moją potrzebą rozwoju artystycznego w tym właśnie kierunku. Nie mam aspiracji aktorskich, jestem przede wszystkim wokalistką - interpretatorką i skupiam się głównie na walorach dźwiękowych. Czasem brakuje mi w polskiej piosence aktorskiej porządnego wokalnego warsztatu. Dlatego nie jestem z tym nurtem za pan brat. Nie mniej jednak interesuje mnie przekazywanie ludziom emocji i rozpieszczanie publiczności dobrym jakościowo dźwiękiem i ciekawą interpretacją, bo nie ważne co robisz na scenie, ludzie zapłacii za bilet, wygospodarowali odrobinę czasu i przyszli po rozrywkę.
Dla mnie osobiście jest to piękne i ogromnie ważne doświadczenie.
Trzymajcie za mnie kciuki i do zobaczenia we wrocławskim Capitolu za niecały tydzień :)

Natalia
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...