O autorze
Z wykształcenia bibliotekoznawca. Wokalistka, frontmenka zespołu Miloopa, z którym wydała trzy płyty oraz zagrała ponad setkę koncertów przede wszystkim za granicą. W ubiegłym roku pojawił się jej solowy album R.e.s.p.e.c.t. ( Kayax ). Prywatnie dzieli życie między Polską a Francją, gdzie prowadzi z mężem winnicę. Mama dwuletniego Orso.

Ironicznie i groteskowo, czyli meandry życia muzyka w Polsce i Polaka na obczyźnie.

To ma być śmieszne ?

Ciężkie czasy nastały, jeśli w programie na żywo występują śliczne skąpo ubrane dziewczyny, które niestety minęły się ze swoim powołaniem.Miałam nadzieję nie komentować tego co wczoraj ujrzałam na ekranie telewizora, a później na dziesiątkach profili FB moich znajomych. Nie interesuje mnie krytyka i hejtowanie czegokolwiek. Nie mniej jednak, osoba która dopuściła owe 3 niewiasty na wizję najprawdopodobniej postradała zmysły.Osobiście jako muzyk odebrałam to jako kompletny brak szacunku dla słuchacza i przede wszystkim widza.
Okazuje się, że stacji TVN nie zależy na promowaniu występów na wysokim artystycznym poziomie, albo w co bardziej chce mi się wierzyć, zaserwowano nam "czeski film" po to, aby znieczulić nas od przygnębiającej szarej rzeczywistości.

Nie jest prawdą też, jak twierdzi sama wykonawczyni - Patty na swoim profilu Facebook, że w Dzień Dobry TVN gra się wyłącznie z playbacku. Kilka dni wcześniej miałam przyjemność oglądać występ swojej koleżanki po fachu, która wykonała swój utwór na żywo i nie jest to jedyna osoba która tak uczyniła. Abstrahując od tematu "obciachowości" występów z playbacku, a koncentrując się na kosztownym czasie antenowym i tego w jaki sposób się go wykorzystuje, z dniem wczorajszym zwątpiłam w jakikolwiek sens oglądania telewizji w Polsce. Bo jeśli mam oglądać panienkę w majtkach, która nawet nie wie jak umiejętnie chwycić gitarę i co najważniejsze grać w "tajmie", to wolę iść poczytać gazetkę z Biedronki.


Właśnie takie idiotyczne występy utwierdzają małolaty, że nie warto się uczyć, bo silne parcie na szkło i odrobina damskiej kokieterii zrobią w showbiznesie swoje.

Poniżej zamieszczam występ z prawdziwym dźwiękiem ;-)


Sama nie wiem czy się śmiać, czy raczej płakać ?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...